LESHOHET BANESA ME QIRA, LAGJA MUHAGJERVE, SLLOVENIA E SPORTIT

Price
€ 270
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Muhaxherët
Home area
75 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
1

Lëshohet me qira banesa e cila gjindet tek Sllovenia e sportit, lagja e Muhagjerve, banesa është ne katin e 5-të me lift funksional,me sipërfaqe prej 75m².Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shume te mir banimi.E pajisur me të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm.

 

Banesa ka këtë rënditje :
• 2 dhoma gjumi
• 1 Sallon dhe kuzhine
• Ashensor
• Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Numri kontaktues:
Ose viber: +383 49 622 800

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 42,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57
ID
169515
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
160
ID
188755
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 138,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
144760
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *