Lëshohet për QIRA Banesa në Aktash afër OSCE-së

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID70733
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira ne Aktash afër OSCE-s dhe Sallës “1 Tetori”, tek banesat e Tregtisë. Banesa gjendët  në katin e 5-të  me ashensor funksional ,  është e mobiluar ne tërsi me kushte shumë te mira banimi .

Ka këtë rënditje:

– Dhomeë dite bashk me kuzhinë;
– 2 Dhoma gjumi;
– Banjo;
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
91
ID
169485
Kontrata
Shitje
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 43,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.20
ID
169912
Kontrata
Shitje