Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri tek Komuna e re

€ 550
Në Ofertë / Zbritje
ID74926
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme96 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA në Arberi te komuna re, është e mobiluare në menyrë modernë pajisur me të gjitha elementet e nevojshme.

Banesa është ne katin e 4-të me lift funksionale gjatë gjith kohes si dhe ka mirëmbajtje te vazhdushme  ka sipërfaqe prej 96m2 me nje renditje shume te shfrytëzushme.

Ka këtë rënditje:

-Dhoma e  ditës;

-Kuzhina;

-3 Dhoma të gjumit;

-Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-300 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
74
ID
265439
Kontrata
Shitje
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
158973
Kontrata
Shitje
TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
268904
Kontrata
Shitje