Lëshohet Banesa me Qira ne Bregu i Diellit “Standardi”

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID83979
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet70 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me Qira ne Bregu i Diellit “Standardi.Banesa ka kushte shumë te mira banimi dhe ka kete rendtije:

Salloni me Kuzhinë,
2 dhoma të gjumit,
Ballkoni,
Banjo dhe
WC.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/555 229
+38349/ 601 666 Viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
96
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
184620
Kontrata
Me Qera