Leshohet banesa me qira ne Dardani te Bast Trade

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID61163
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Dardani te Bast Trade,afer Viva Freshit ne katin përdhesë, e mobiluar ne teresi me kushte  shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites ,
– Kuzhina ndaraz me trapezari,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+ 383 49/ 612 222 

e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: 
www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
105
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera