Lëshohet për QIRA Banesa në Rr.” Dardania” në Fushë Kosovë

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID68208
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa gjendet ne Rr,Dardania ne F.Kosov ne katin e 4 me pamje nga lindja.
Ka siperfaqe 65m2 ka te muntume vetem kuzhinen po leshohet edhe per zyre.

Dhe ka ket renditje.

-Sallonin me kuzhin.

-1 Dhoma ghumi

-Banjon  dhe ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 615 666 Vibere

email: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 96,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
55
ID
165515
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
144551
Kontrata
Shitje