Lëshohet Banesa me qira në Fushë Kosovë

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID61005
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme88 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa gjendet ne Rr,Dardania,ne katin e 7   nje dhome eshte e pamobiluar, do te mobilohet perpara se ju te banoni lirihet nga Dt.01.09.2019 dhe ka ket renditje.

-Sallon me kuzhin

-Dy dhoma gjumi

-Banjon dhe ballkonin

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/615-666 + viber
e-mail: info@access-ks.co

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
251547
TOP
€ 890
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156180