Leshohet Banesa me Qira në Qendër mbrapa Teatrit Kombëtar

Në Ofertë / Zbritje
ID79967
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me QIRA tek Sllovenia e Sportit afër Albi Market,  Rr: “Shaban Polluzha”. Banesa në fjalë është ne katin e 2-të (me lift). Banesa në fjalë është me siperfaqeje prej 90 m², është e mobiluar në tërsi me kushte shume të mira banimi.

Ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-2 Dhoma gjumi,

-Banjo,

-Terasë.

-Depon.

-Banesa lëshohet vetëm për femra!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 619-666+  Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera