Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër , Rr. “Garibaldi”

Type
Banesa
Sold
No
Status
Me Qira
Location
Qendër
Home area
75 m2
Material
Bllok

Lëshohet me QIRA Banesa në Qendër , Rr. “Garibaldi” .Banesa është në katin e 2-të , ka një sipërfaqe prej 75m², posedon 3 dhoma të cilat janë shumë  te pershtatshmr per Zyre, ordinancë dhe për ushtrimin e  ndonjë veprimtarie tjetër …  mirpo mund të lëshohet me qira edhe për të banuar për familjar .

Ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë te vecant,

-2 Dhoma,

-Banjo,

-2 Terasa,

Për të parë më shumë oferta, vizito web site-in: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00
Tel: +38649 622-300 + viber
e-mail: info@access-ks.

Similar properties

TOP
€ 64,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
283482
Kontrata
Shitje
TOP
€ 87,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
289474
Kontrata
Shitje
TOP
€ 330
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
191521
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *