Lëshohet Banesa me Qira ne Rr.Agim Ramadani

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 71 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
>

Lëshohet Banesa me Qira ne Rr.Agim Ramadani te ( extrem pizza). Perparsi e kesaj banese eshte sepse ka afer Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe posedon kushte te mira banimi ks siperfaqe prej 71.m2 katror gjindet ne katin e 11-te (njembedhjete) dhe eshte e lidhur me ngrohjen qendrore termokos
Banesa ka kete renditje:

-Sallon & Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-1 Ballkon
-Ashensor
-Ballkon
-Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +383 49 622 882 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
182305
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *