Leshohet banesa me qira të Qafa Blloku B2 te banka “ekonomike”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID86013
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme55 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira te Qafa Blloku B2 te banka “ekonomike”.Banesa është e mobiluar është ne katin e 11-të me lift funksional me mirembajtje te vazhdushme.

Ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhin,

-dhome gjumi,

-banjo,

-teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622-300  + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 25,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
34
ID
132810
Kontrata
Shitje
TOP
€ 440
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
114
ID
285836
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
276807
Kontrata
Me Qera