Lëshohet Banesë me qira në Lagjen Tophane Rr.Mark Isaku

€ 260
Në Ofertë / Zbritje
ID87932
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet Banesë me qira në Lagjen Tophane Rr.Mark Isaku afer Restaurant De Rada me siperfaqe 65m.

Banesa gjindet gjindet ne katin e -I-re afer qendres se qytetit ka afer Shkollen Fillore e Mesme e Ulet, ”Meto Bajraktari eshte ne tersi e mobiluar me mobile te reja dhe posedon te gjitha elementet e nevojshme per banim

Banesa ka këtë renditje:

-Dhome dite me Kuzhinë

-1 Dhome gjumi

-1 Banjo

Banesa lirohet nga data 12 Mars!

Për të i parë te gjitha ofertat tona  mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 622 882 viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
186202
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 51,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
81
ID
285674
Kontrata
Shitje
TOP
€ 380
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
91
Kontrata
Me Qera