Lëshohen me QIRA 2 Banesa Moderne në Lagjën e Spitalit

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID79784
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet86 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohen me QIRA 2 Banesa Moderne në Lagjën e Spitalit. Objekti është  ndertim i ri , jane të pajisura më të gjitha elementet e nevojshme për banim. Ka lift funksional dhe mirëmabjtje te vazhdushme,si dhe ka kete renditje:

Banesë ne katin e 2 – të me 60m², – 250 Euro

Banesë ne katin e 4 – të me 86m² – 350 Euro

-Dhomë dite më kuzhinë,

-2 Dhoma gjumi,

-Banjo,

-Shpajz,

-Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
177344
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
173440
Kontrata
Me Qera