Lëshohet Garsonjerka me qera rruga “Ismail Dumoshi”

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID60128
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet35 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet Garsonjerka me qera rruga “Ismail Dumoshi” banesa e mobilume shumë komode eshte ne katin e 4 dhe  lëshohet për afat të gjatë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
147283
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
161248