Lëshohet garsonjerka me qira ne Aktash

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID83840
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet30 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet garsonjerka me qira ne Aktash ne ndertesen e ICK Center, ne katin e 3-te me hapesire 30m2, me termokos, e mobiluar në tersi me kushte shumë të mira banimi dhe ka këtë renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– Koridor dhe
– Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+38349/ 601 666  + viber

e-mail: besim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
93
ID
165286
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
148
ID
283051
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera