Lëshohet Lokali me QIRA tek 4 Lullat

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID84171
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira lokali   tek 4 Lullat , perballë Viva Fresh, lokali është i sapo renovuar, është i gatshëm dhe i përshtatshëm për ushtrimin e bizneseve  të ndryshme. Lokali ështe me siperfaqe prej  80  m2.

 

Ka këtë rënditje :

 • Hapsirën punuese;
 • Banjo per shfrytezim.

 

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622-882 \+Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
165747
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera