Lëshohet me QIRA Banensa në Ulpianë afër Fontantanës

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID72139
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme45 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në Ulpianë afër Fontanës , me sipërfaqe rreth 45m.Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me të gjitha elementet e nevojshme , ka një lokacion shumë të përshtatshëm si dhe është e gatshme për banim

Ka këtë rënditje:

 • 2 Dhoma të gjumit;
 • Kuzhina;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
172969
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
72
ID
267910
Kontrata
Shitje