Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit  afer Ambullantes

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID88079
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira Komplet38 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit  afer Ambullantes . Banesa në fjalë është në katin e 4 -të(pa lift) në rrugen “Fyzri Talla “, e cila  është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi  duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme, gjithashtu edhe lokacion shumë të përshtatshëm .

Ka këtë rënditje :

– Dhoma  e ditë,

– Kuzhine,

–  Banjo;

– Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 +Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96.2
ID
186262
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
174208
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91.33
ID
173866
Kontrata
Me Qera