Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit Rr.”Ndue Perlleshi”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID79778
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet130 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit Rr.”Ndue Perlleshi” Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me rënditje të përshtatshme si dhe ka në shfrytëzim të gjitha elementet e   nevojshme .

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë;

-3 Dhoma te gjumit ;

– Shpajz

– 2 Banjo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 612 222 viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera