Banes 1+1 me QIRA në Breg të Dielli, afer Salles 1 Tetori

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID91204
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme64 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me Qira banesa e cila gjendet në Bregun e Diellit, afër sallës ”1 Tetori”, me sip. prej 64 m2, në katin e 4-të. Banesa është tërsisht e mobiluar  me kushte të mira banimi.

I. Ka këtë rënditje :

 • Sallon me kuzhinë;
 • 1 Dhomë gjumi;
 • Banjo dhe
 • Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 29,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
57
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,150
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
150
ID
265524
TOP
€ 520
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
99.18
ID
183943
Kontrata
Shitje