Lëshohet me QIRA Banesa e cila gjendët në Dardani tek Bashkësia e III-të Lokale

Price
€ 200
Type
Banesa
Sold
Yes
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Dardani
Lot area
45 m2
Rooms
1
Beds
1
Baths
1

Lëshohet me QIRA Banesa e cila gjendët në Dardani tek Bashkësia e III-të Lokal. katin e 3-të.Banesa është e mobiluar në tëresi me kushte shumë të mira banimi, posedon ngrohje qëndrore me Termokos.

Ka kete rëndije:

– Dhoma e ditës
– Kuzhin
– Banjo ,
–Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+38349/ 601 666+ Viber

e-mail: besim@access-ks.com

Similar properties

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
ID
185768
Kontrata
Shitje
TOP
€ 44,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88.50
ID
187045
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *