Lëshohet me QIRA Banesa e cila gjendët në Dardani tek Bibloteka ” Hivzi Sylejmani”

Price
€ 300
Type
Banesa
Sold
Yes
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Dardani
Lot area
80 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
2

Lëshohet me QIRA Banesa e cila gjendët në Dardani tek Bibloteka ” Hivzi Sylejmani”. katin e 4-të.Banesa është e mobiluar në tëresi me kushte shumë të mira banimi ,posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe ujë të pijshëm.

Ka kete rëndije:

– Dhoma e ditës
– Kuzhinë,
– 2 Dhoma të gjumit,
–  Banjo ,
– 2 Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 300 + Viber

e-mail: sali@access-ks.com

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
177674
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *