Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Kalabri tek Model

Në Ofertë / Zbritje
ID88045
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Kalabri tek Banesat e Model Sllovenia ne katin e 6-t . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me rënditje të përshtatshme si dhe ka në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme .

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë;

-2Dhoma te gjumit ;

-Banjo

– Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049 601 666 viber
e-mail: besim@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 40,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
73.5
ID
170512
Kontrata
Shitje
TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
180635
Kontrata
Me Qera