Lëshohet me QIRA Banesa tek Tregu Group në Kalabri

Në Ofertë / Zbritje
ID81548
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Kalabri  më saktësisht tek Tregu Group, e pozicionuar në katin e 8-të me lift . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me rënditje të përshtatshme si dhe ka në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme .

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë;

-Dhoma e gjumit ;

-Banjo,

– Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 612 222 viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
64
ID
176361
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
86
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
ID
165717
Kontrata
Me Qera