Lëshohet me QIRA Banesa e cila gjendët në Lagjën e Muhaxherëve,në Rr Shaip Spahia

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID86000
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme66 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa e cila gjendët në Lagjën e Muhaxherëve,rrugen Shaip Spahia.Banesa në fjalë është  e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi,është ne katin e 5-të  me siperfaqe prej 66m².

Banesa ka këtë renditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-Dhomë gjumi,

-Banjo,

-Terasë

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 622-300 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150832
Kontrata
Shitje