Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjen e Spitalit në Rr. Muharrem Fejza

Price
€ 230
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Lagje Spitalit
Lot area
70 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
1

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjen e Spitalit në rrugen Muharrem Fejza. Ka sipërfaqe prej 70 m² dhe është në katin e 1-rë.
Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi, duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm.

Ka këtë rënditje :
• Salloni me Kuzhinë;
• 2 Dhoma të gjumit;
• Terasa;
• Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222  + Viber

Similar properties

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 290
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
185865
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *