Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjen e Spitalit

Në Ofertë / Zbritje
ID88143
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lagjen e Spitalit, në afërsi te Viva Freshit. Dhe është në katin e përdhesë.
Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm, duke pasur edhe hapsirë të mjaftueshme parkimi.

I. Ka këtë rënditje :
• Salloni me Kuzhinë;
• 2 Dhoma të gjumit;
• Terasa;
•  Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko ëeb site-in tonë: ëëë.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 780
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
168660
Kontrata
Shitje
TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
185649
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
93
ID
165286