Lëshohet me QIRA Banesa në Lakrishtë

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID82219
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Lakrisht, ka sipërfaqe prej 65m² dhe është në katin e 11-të Banesa në fjalë ka lokacion shumë të përshtatshëm , është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi si dhe duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme .

Ka këtë rënditje :

Dhoma e ditës me kuzhinë:
Dhoma e gjumit;
Banjo;
Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +38349/ 622-300 + Viber/ Whats App

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 66,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100.03
ID
270944
Kontrata
Me Qera