Lëshohet me QIRA Banesa në Rrugën B te Devishollt

€ 450
Në Ofertë / Zbritje
ID79768
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Rrugën B më saktësisht te banesat e Dervishollve. Banesa në fjalë është e pa mobiluar , mobilohet ne baze te kerkesës  , me rënditje të pështatshme dhe lokacion shumë të përshtatshëm,  në katin e 3-të ( me lift funksional gjatë tërë kohës , posedon mirëmbajtje të hyrjes .

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite bashk me Kuzhinë;

– 2 Dhoma të gjumi;

– 2 Banjo/WC;

– Ballkon.

 

Cmimi me mobilie 400 Euro ;

Cmimi pa mobilie 350 Euro .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222  +Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
176734
Kontrata
Shitje
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
268120
Kontrata
Shitje