Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë mbrapa AAK-së

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID73457
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA banesa e cila gjendët në Ulpianë mbrapa AAK-së , e cila gjendët në katin 3-të . Banesa në fjalë është e mobiluar me kushte të mira banimi , me lokacion shumë të përshtatshëm si dhe me hapsirë mirë të shfrytëzueshme .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës ;
 • Kuzhina;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Banjo;
 • Shpajz;
 • Koridori .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 +  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175144
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera