Lëshohet me QIRA Banesa tek Mileniumi i 3-të rrugës për Matiqan

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID81476
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa tek Mileniumi i 3-të rrugës për Matiqan. Banesa në fjalë ka sipërfaqe të mjaftueshme banimi rreth 60 m²   si dhe ka në shfrytëzim  të gjitha elementet e nevojshme , është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , posedon hapsirë të mjaftueshme  .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Banjo;
 • Koridor.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 882  +Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
178572
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
178448
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 79,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
88.97
ID
270686
Kontrata
Shitje