Lëshohet me QIRA Banesa me qira në Ulpianë perballë Konvitev

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID79847
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa me qira në Ulpianë perballë konvitev . Banesa  gjendët në katin e 1-rë , ka lokacion shumë të përshtatshëm si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi .

dhe ka kete renditje:

 • Salloni ;
 • Kuzhina;
 • 2 Dhomë të gjumit,
 • Banjo,
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

+38349 / 612 222 viber & Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
177254
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
160
ID
231879
Kontrata
Me Qera