Lëshohet me QIRA Banesa në Aktash, afer rruges kryesore

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID81946
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Aktash afer rruges kryesore. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi dhe është në katin e 2-të. Ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe sipërfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim.

Ka këtë rënditje:

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • 2 Dhoma të gjumit;
 • 2 Banjo;
 • Koridori;
 • 2 Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
176734
Kontrata
Shitje
TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
276741
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
178074
Kontrata
Me Qera