Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri (Dragodan) mbrapa Ministrisë së Shëndetësisë

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID84292
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri (Dragodan) mbrapa Ministrisë së Shëndetësisë .Banesa në fjalë ka  75  m² dhe është në katin e 3-të. Ka hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim  si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi .Në këtë cmim përfshihen të gjitha shpenzimet komunale duke i përjashtuar shpenzimet e energjisë elektrike.

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e dites me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit;
 • Banjo;
 •  Terasa;

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 882  +Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
95
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 380
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
174067
Kontrata
Me Qera