Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri (Dragodan) te “ Fitnesi Fivestar”

€ 600
Në Ofertë / Zbritje
ID82061
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme120 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri (Dragodan) te “Fivestari” banesa në fjalë ka  120  m² dhe është në katin e 2-të. Ka hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim , është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi duke poseduar klime&nxemje qendrore  dhe TV flatscreen .Ka  lokacion shumë të përshtatshëm duke pasur në afërsi qendrën 5 minuta .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashkë me kuzhinë;
 • 3 dhoma të gjumit ;
 • 2 terasa;
 • 2 banjo;
 • Garazha .

 

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 882  +Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
50
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
159831
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 56,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
176004
Kontrata
Me Qera