Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri (Dragodan) te “Mini Maxi”

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID82052
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri (Dragodan) te “Mini Maxi”,banesa është e ne katin e 1-re e cila eshte e mobiluar në tersi me kushte shume te mira banimi.

Ka siperfaqe prej 80m2,me lift funksional dhe ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhinë,

-2 dhoma gjumi,

-banjo,

-shpajz,

-terasë,

-koridor,

Cmimi i negociushem.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 300  +Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
166698
Kontrata
Shitje
TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
165760
Kontrata
Shitje
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
144551
Kontrata
Shitje