Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri tek kompleksin “Dumnica Group”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID77253
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne Arberi , është ndertim i ri kompleksin “Dumnica Group” .Banesa është ne katin e 3-te e mobiluar në tersi me kushte shumë te mira banimi,ka nxemje qendrore te pavarur dhe acceess ne ndertese permes karteles.Banesa ka këtë renditje:

 • Dhome dite bashk  me kuzhinë,
 • 2 dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-300   +Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 40,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
73.5
ID
170512
Kontrata
Shitje
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
115
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera