Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri tek Komuna e re

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID78558
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA në Arberi te komuna re, është e mobiluare në menyrë modernë pajisur me të gjitha elementet e nevojshme.

Banesa është ne katin e 2-të me lift funksionale gjatë gjith kohes si dhe ka mirëmbajtje te vazhdushme  ka sipërfaqe prej 60 m2 me nje renditje shume te shfrytëzushme.

Ka këtë rënditje:

-Dhoma e  ditës;

-Kuzhina;

-Dhoma e gjumit;

-Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-882 Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
ID
171747
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
35
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 33,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
64
ID
173360
Kontrata
Shitje