Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID77818
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit mbrapa Qendrës Tregtare  .Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi si dhe është në katin e 3-të .

Ka këtë rënditje :

Dhoma e ditës;
Kuzhina;
Dhoma e gjumit ;
Banjo;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 86,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92
ID
177409
Kontrata
Shitje
TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
56
ID
175156
Kontrata
Shitje