Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit afër Furrës Qerimi 1

Price
€ 250
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
Bregu i Diellit

Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit afër Furrës Qerimi 1Banesa në fjalë është në katin e 2-të , me hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim . Ka lokacion shumë të përshtatshëm , është e mobiluar në tërsi me kushte  të mira banimi  dhe me nxemje qëndrore me Termokos.

Ka këtë rënditje :

Dhomë dite ;

Kuzhina

Dhoma e gjumit ;
Banjo;
Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 601 666  Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com

Similar properties

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
188532
Kontrata
Shitje
TOP
€ 51,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
185428
Kontrata
Shitje
TOP
€ 83,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92
ID
290098
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *