Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit afër Furrës Qerimi 1

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID81087
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit afër Furrës Qerimi 1Banesa në fjalë është në katin e 2-të , me hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim . Ka lokacion shumë të përshtatshëm , është e mobiluar në tërsi me kushte  të mira banimi  dhe me nxemje qëndrore me Termokos.

Ka këtë rënditje :

Dhomë dite ;

Kuzhina

Dhoma e gjumit ;
Banjo;
Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 601 666  Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
72
ID
182637
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164631
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
179123
Kontrata
Me Qera