Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit afër Sh.F”Ismail Qemaili”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID72123
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit , afër Sh.F”Ismail Qemaili” apo ndryshe Off Bar. Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 60m² dhe ndodhet në katin e 3-të, është  e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;
 • Dhoma e gjumit;
 • Ballkoni;
 • Banjo

Lëshohet vetëm për familjar dhe për afat të gjatë!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222  Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
268120
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
169899
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
95
ID
272966
Kontrata
Me Qera