Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit përball Royall Mall

€ 150
Në Ofertë / Zbritje
ID81404
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet50 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet banesa (podrum i adaptuar në banesë) me qira. Banesa është në lagjen Bregu i Diellit përball Royall Mall.ka kushte shum te mira banimi Banesa ka nxemje nga Termokosi ( për të cilat nuk ka nevojë të paguhet pasi që kalojn gypat nëpër banesë).

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite bashk me Kuzhinë;

– Dhoma të gjumi;

– Banjo;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+38349/ 601 666 + viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera