Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit tek Banesat e Bardha

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID72754
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit , tek Banesat e Bardha afër Al Petrol . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , e renovuar dhe me një rënditje të përshtatshme .

Ka këtë rënditje :

-Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;

-Dhoma e gjumit;

-Koridori;

-Banjo .

Shënime shtesë : Banesa është e lirë nga data 28 Maj !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/612 222 + Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 890
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
48
ID
156180
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152895
Kontrata
Shitje
TOP
€ 59,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
257038
Kontrata
Shitje