Lëshohet me QIRA Banesa në Bregun e Diellit tek Kompleksi “Puhiza”+Garazhda

€ 450
Në Ofertë / Zbritje
ID79553
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme87.7 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit tek Kompleksi “Puhiza” . Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me rënditje të pështatshme dhe lokacion shumë të përshtatshëm . Ka sipërfaqe prej 87m² si dhe  objekti posedon mirëmbajtje të hyrjes si  dhe është e renovuar në tërsi .

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite bashk me Kuzhinë;

– 2 Dhoma të gjumi;

– Banjo;

-Garazhdë;

– Ballkon.

 

Banesa është e lirë nga data 1 Tetor !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222  +Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
68
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
273944
Kontrata
Me Qera