Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID79477
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani afër Xhamis ne Dardani e cila gjendët në katin e 2-të.Banesa është e mobiluar në tëresi me kushte shumë të mira banimi ,posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe ujë të pijshëm.

Ka kete rëndije:

– Dhoma e ditës bashk me Kuzhinë ,
–Dhomë të gjumit,

– Banjo ,
– Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 + Viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 40,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
64
ID
165185
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
177450
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 41,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
174988
Kontrata
Shitje