Lëshohet me Qira Banesa në Dardani, afër Bulevardit “Bill Clinton”

€ 330
Në Ofertë / Zbritje
ID91338
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me Qira Banesa në Dardani afër Bulevardit “Bill Clinton”, me sip. prej 85 m2, e cila gjendët në katin e 3-të. Banesa është e mobiluar në tërsi me kushte mjaft të mira banimi dhe me lokacion shumë të përshtatshëm.

Ka kete rëndije:

– Salloni me Kuzhinë;
– 2 Dhoma gjumi;
– Banjo dhe
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +38349/ 601 666 viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
188884
Kontrata
Shitje
TOP
€ 66,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100.03
ID
270944
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
267210