Lëshohet me Qira Banesa në Dardani, afër Bulevardit “Bill Clinton”

€ 200
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 66 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
>

Lëshohet me Qira Banesa në Dardani afër Bulevardit “Bill Clinton”, e përshtatshme për zyre, me sip. prej 66 m2. Banesa është e pa mobiluar me kushte të mira dhe me lokacion shumë të përshtatshëm.

Ka kete rëndije:

– Sallon;
– Kuzhinë;
– Dhomë gjumi dhe
– Banjo dhe
– Teras;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
58
Kontrata
Shitje
TOP
€ 66,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94.7
ID
193188
Kontrata
Shitje
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
294248
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *