Lëshohet me Qira Banesa në Dardani, afër Bulevardit “Bill Clinton”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID91178
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me Qira Banesa në Dardani afër Bulevardit “Bill Clinton”, me sip. prej 85 m2, e cila gjendët në katin e 3-të. Banesa është e mobiluar në tërsi me kushte mjaft të mira banimi dhe me lokacion shumë të përshtatshëm.

Ka kete rëndije:

– Salloni me Kuzhinë;
– 2 Dhoma gjumi;
– Banjo dhe
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
158973
Kontrata
Shitje
TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
166409
TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
190540
Kontrata
Shitje