Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani afër Bulevardit “Bill Kllinton”

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID81159
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani afër Termokosit e cila gjendët në katin e 3-të.Banesa është e mobiluar në tëresi me kushte të mira banimi dhe me lokacion shumë të përshtatshëm .

Ka kete rëndije:

– Dhoma e ditës  me Kuzhinë;
–2 Dhoma të  gjumit,

– Banjo ,
–  Ballkoni.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222  + Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
173593
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 780
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
168660
Kontrata
Shitje