Lëshohet me QIRA Banesa në Dardani afër Marketit Eli- Ab

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID74848
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Dardani afër Marketit Eli -Ab . Banesa në fjalë është në katin e 5-të ( nuk ka lift) , është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi . Ka lokacion shumë të përshtatshëm duke pasur në afërsi shkolla , markete po ashtu edhe qendrën e qytetit .
Ka këtë rënditje :

 • Salloni ;
 • Kuzhina;
 • 2 Dhoma të gjumit ;
 • Ballkon;
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 601 666

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 46,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91.03
ID
175597
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175144
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 42,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57
ID
169515